Nová markizácka šou 2 na 1 sa teší obrovskej popularite a zdá sa, že ostrieľaní moderátori Adela Vinczeová a Dano Dangl skutočne vedia, ako trafiť do čierneho. V uplynulej epizóde tak ostali diváci mimoriadne potešení, keď pozvanie do štúdia prijala seriálová hviezda Nela Pocisková – slová partnera Filipa jej dokonca v istej chvíli vohnali slzy do očí.

Pestrá televízna šou priniesla divákom obrovskú dávku zábavy i silných emócií. Špeciálnym hosťom sa tentokrát stala jedna z najobľúbenejších slovenských herečiek i speváčok Nela Pocisková. Vďaka nej sme tak boli svedkami nielen pomyselného návratu seriálu Búrlivé víno, ale i emotívneho vyznania, ktoré vyšlo z úst Filipa Tůmu.

Nela Pociskova

Dvojica to spolu ťahá už nejaký ten rok, pričom posledné tri si spoločne užíva to najcennejšie na svete – výchovu dvoch detí Hektora a Lianky. Keďže je Nela momentálne ešte stále na materskej dovolenke, jej návrat na televízne obrazovky spôsobil obrovský ošiaľ.

V rámci zábavného programu padli mnohé nečakané prekvapenia, súčasťou ktorých boli aj spovede najbližších príbuzných známej herečky. Keď jeden z populárnej štvorice markizáckych Oteckov dostal otázku o tom, čo pre neho znamená vzťah s Pociskovou, jeho reakcia nežnej kráske dokonale roztopila srdiečko.

,,Ona mi dala lásku. Dala mi lásku a rodinu, vlastne mi dala niečo tak krásne, že to neviem ani opísať. To, že máte človeka, ktorého máte rád a máte s ním deti, a teraz ste rodina. Keby som to mal povedať úplne tak romanticky, tak proste spravila zo mňa muža,“ vyznal sa herec s neskrývaným dojatím v tvári.

Nela, ktorá tieto slová zo štúdia počúvala, nedokázala nad silným vyznaním lásky skryť veľké dojatie. Prominentní rodičia tak naďalej dokazujú, že v rámci slovenského šoubiznisu bezpochyby patria k najkrajším a najharmonickejším párom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

pociskova tuma

Filipove vyznanie pre Nelu

Zdroj: TV Markiza | Foto: YouTube, Instagram/Nelapociskovaofficial, Filip_tumaa