Hit Shallow ovládol celý svet. Nie nadarmo zaň speváčka a skladateľka Lady Gaga získala prestížne ocenenie Zlatý glóbus v kategórii Najlepšia pôvodná pieseň. Úspešnú skladbu sa tak pokúsilo intepretovať množstvo hudobníkov, pričom dvojica Kevin a Karla sa rozhodli, že ju prespievajú v rodnej španielčine.

Zo skladby Shallow sa stala bezkonkurenčne najväčšia pecka minulého roku. Fanúšikovia sa dokonca pred pár dňami dočkali jej live premiéry, keď na koncerte Lady Gaga zrazu všetkých šokoval príchod Bradleyho Coopera. V momente, ako hudobníci spustili známu baladu, zrejme ani jedno oko neostalo suché.

a star is born

Niet preto divu, že po celom svete vznikajú rôzne cover verzie tohto hitu, pričom výnimkou nie je ani Slovensko. Napriek tomu, že Shallow v podaní našich umelcov, ako Celeste Buckingham, Martina Cisára s Eliškou či Mamby Dashi s priateľom Tonym Poruchom, znie nádherne, my sme objavili ešte o niečo romantickejšiu verziu.

Hovorí sa, že španielčina patrí k najse*y jazykom planéty, čo zrejme vedia aj Kevin a Karla. Megahit z filmu Zrodila sa hviezda totiž zaspievali práve vo svojom rodnom jazyku. Z ich prevedenia tak budete mať zimomriavky až za ušami!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: