Dlhé vlasy nie sú u mužov ničím nezvyčajným, avšak málokedy sa stane, že sú natoľko úžasné, žeby ich brali aj ženy. Pranav Biji sa s tým stretáva pravidelne, i keď v minulosti sa mu za účes smiali.

26-ročný Ind sa odmalička pýšil dlhšími vlasmi, než nosili jeho rovesníci. Avšak v roku 2017 sa rozhodol pre radikálny krok – vyholil si celú hlavu a odvtedy sa už nestrihal. Teraz má polmetrovú hrivu a ešte k tomu aj nádherne lesklú.

Rok 2015

Pranav svoje vlasy miluje a taktiež i počúvanie komplimentov na ich adresu, ktorých dostáva skutočne požehnane. Počas ich pestovania sa ale chlapík často stretával s posmeškami, nakoľko v jeho krajine nebol takýto imidž bežný. Niektorí ho dokonca nazývali dievčaťom alebo sa pýtali, či nemá peniaze na kaderníka.

Rok 2019

Mnohých, samozrejme, zaujíma starostlivosť o tak nádhernú korunu krásy. Nič komplikované ale za tým nehľadajte – študent použiva iba klasický šampón, kondicionér a olej, pričom vlasy si umýva raz maximálne dvakrát do týždňa. Častejšie umývanie totiž vedie k vysúšaniu pokožky a ich rednutiu. Extravagantný fešák by rád oslovil aj britské modelingové agentúry, i keď ako priznal, doteraz o práci modela nesníval.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: Instagram/i.maneiac