Kedysi kamarátky, dnes úhlavné nepriateľky. Nikola Fridrichová s Rebekou Hlavatou vychádzali počas svojho účinkovania vo Farme 12 naozaj veľmi dobre, až kým Nikol nevypadla z duelu a Rebi si následne nezačala s jej farmárskou láskou Henrichom Kuľkom. Aktuálne si baby na sociálnych sieťach vymieňajú poriadne štipľavé odkazy. Po tom, ako sa ku Bratislavčanke vyjadrila jej bývalá kamoška, pričom zverejnila aj správy, ktoré od nej dostala, sa o slovo prihlásila zase raz Fridrichová.

,,Neviem, či tento človek nemá kožu na kscichte, alebo veľa vína zase, alebo som zvedavá, na čo sa tentokrát bude vyhovárať. Doteraz som nezverejnila nič tohto štýlu, ale toto ma dorazilo, že doteraz slová na moju osobu boli dosť zlé a stále sa mi vyhráža, že ma verejne zničí,” tento týždeň sa na Instgarame vyjadrila Rebeka, a to po tom, ako počas noci obdržala niekoľko nepochopiteľných správ od dámy, ktorá ju ešte pár hodín predtým nazývala nezamestnaným suterénom. Okrem toho, že sa jej Nikola Fridrichová pýtala, ako sa má, oslovila ju aj s pracovnou ponukou. Celé Rebekine vyjadrenie si môžete pozrieť — TU —

Od začiatku bolo jasné, že video modrookej krásky nenechá jej bývalú kamarátku chladnou, a tak sa do ďalšieho útoku pustila aj podnikateľka, ktorej v tele prúdi balkánska krv. ,,Kámo, mne bude hovoriť niekto o chrbtovej kosti, čo nepriznal frajera a celú jeho rodinu, čo sa oňho starali, keď nemali čo do papule, čo škrabe autá,“ začala vykrikovať influencerka, naznačujúc, že sa má vraj daná osoba aktuálne stretávať s tromi dedkami.

Fridrichová ku podivu neobišla ani správy, ktoré napísala. ,,Ja si myslím, že môžem písať komukoľvek chcem a kedykoľvek chcem. A vždycky je lepšie mať v sebe päť pohárov vína, ako vyfúkať celú dodávku od Albáncov,“ snažila sa obhájiť Nikola, ktorá dodala, že sa rada stará o sociálne slabších. ,,Áno, mala som dobrú náladu, kamoš mal dobrý nápad, prečo by som ho nevyužila, aj tak by som na tej pi*i zarobila, ale už nepotrebuje, už má lepšiu robotu,“ pokračovala so smiechom.

,,Môžeš o*ebávať koňa, že si nad vecou, hej, presne, ja som dospelá, ja na to iba reagujem, poslednýkrát, kámo, poslednýkrát,“ odkázala exparťáčke Bratislavčanka, ďalej vymenúvajúc veci, v ktorých ju vraj ona napodobňuje. ,,Radšej sa sfúkam trikrát do roka, akoby som mala kamoške po*ebať bývalého, jou, takže ešte toľko k tomu,“ odznelo v závere takmer 9-minútového videa, ktoré Nikol síce zo svojho profilu vymazala, no vy si ho môžete pozrieť nižšie.

Celé vyjadrenie Nikol, ktoré krátko po jeho zverejnení vymazala

Zdroj/Foto: Instagram/rebihlavata, nikkifridrich