A sú svoji! Po minulotýždňovej svadbe moderátorky Barbory Rakovskej otriasla slovenským šoubiznisom ďalšia veselica. Od včerajšieho dňa je pani aj Miss Universe SR 2012 Ľubica Štepánová, ktorá si vzala za manžela svojho priateľa Martina Šimiaka.

„Môj manžel,“  takýmito slovami včera krásna Ľubka okomentovala na Instagrame svoju prvú svadobnú fotografiu. Blondínkiným vyvoleným sa nestal nikto iný ako jej dovtedy priateľ Martin Šimiak, s ktorým čaká bábätko. Avšak ešte pred touto momentkou bol o čosi výrečnejší samotný ženích. Na jeho nástenke totiž pribudlo nádherné vyznanie lásky.

Dojímavé vyznanie

„Tu to všetko začalo a dnes si ťa beriem za ženu, máme úžasného psíka, na ceste máme bábätko a ja môžem povedať, že by som na tom všetkom nezmenil absolútne nič. Nebudem tu na sociálnych sieťach vypisovať všetko, čo k tebe cítim, ty to vieš a veľakrát to budeš ešte odomna počuť počas celého nášho spoločného života osobne. Si tá najúžasnejšia žena, akú som si len mohol vysnívať, a už sa teším, keď ťa o druhej prvýkrát uvidím pred oltárom v svadobných šatách. Si moje všetko a milujem ťa najviac na svete!“ napísal na svoju nástenku Martin, čím dojal určite nielen nevestu.

Dvojici odbili svadobné zvony v obci Veľký Lapaš neďaleko Nitry. Mladomanželom želáme na ich spoločnej ceste životom veľa šťastia a, samozrejme, lásky.

 Zdroj/Foto: Instagram