Obľúbený spevák Pavol Habera má doma skutočne krásnu ženu, s ktorou tvoria jeden z najstabilnejších párov v našom šoubiznise. Danielu Peštovú mu môžu závidieť všetci chlapi, je totiž obdarená priam božskými krivkami a tie sa rozhodla ukázať tak ako ešte nikdy predtým!

Daniela už dlhodobo patrí medzi najvyhľadávanejšie modelky nielen v susedných Čechách. Niet sa čomu diviť – napriek tomu, že manželka najznámejšieho porotcu Superstar má 48 rokov, stále sa môže pochváliť postavou a výzorom mladej kočky.

daniela pestova

Peštovú na sociálnej sieti Instagram sledujú tisíce ľudí, ktorí sa vždy potešia, keď môžu obdivovať jej zvodné krivky a zmyselné pózy. Známa blondínka tak neváha a sem tam zverejní nejaký záber, ktorým ulahodí nejednému oku. Najnovšia fotografia však zrejme mnohým vyrazila dych! Modelka na nej totiž vyzerá, ako keby pózovala nahá.

Na prvý pohľad sa skutočne zdá, akoby sa na fotke nachádzalo celkom obnažené telo, avšak pri lepšom skúmaní zistíte, že Daniela má na sebe nenápadné spodné prádlo. Napriek tomu sa jedná zrejme o najpikantnejšiu snímku, akú slávna plavovláska zverejnila na svojom profile.

daniela pestova

Dráždivú fotografiu Daniely Peštovej si môžete pozrieť  — TU —

Zdroj: Instagram/DanielaPestova | Foto: Instagram/DanielaPestova