V polke augusta sa na verejnosti prevalil nový vzťah Nely Slovákovej so slovenským hokejistom Lukášom Kozákom. Odvtedy už stihla dvojica sociálne siete zaplaviť množstvom záberov, avšak ten z Lukášových menín je len pre oči dospelých fanúšikov!

Víťazka reality šou Hotel Paradise nie je žiadna hanblivka a vždy, keď môže, sa svojou peknou postavičkou rada pochváli. Kým kedysi uverejňovala pikantnosti v spoločnosti bývalého priateľa Martina, dnes už jeho miesto zastáva hokejista Lukáš Kozák.

Nela Slováková

A práve Nelin milovaný oslavoval 18. októbra meniny, ktoré si spríjemnil poriadnou romantikou vo vani. Sviečky, šampanské, a, samozrejme, jeho česká priateľka. Na záber, ktorý zverejnil na Instagrame, by mal však odvahu asi len málokto.

Nela slovakova

„Krásny 18. október všetkým Lukášom, nie nevadia mi takéto jemné a krásne fotky, nakoľko viem, kto má doma tento krásny zadoček. Trošku sebavedomia, chlapci a všetci menej úzkoprsosti,“ napísal k snímke, na ktorej Nela vystrkuje do objektívu zadok, pričom Lukáš ju zozadu obkročmo objíma. Vy by ste si niečo také na svoj profil publikovali?

Pikantnú foto Nely a Lukáša z vane si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Instagram/kozo72 | Foto: Instagram/kozo72, nelaslovakova