Každý, kto miloval humor Františka Stromokocúra a jeho maďarského priateľa Lászla Komároma, sa môže tešiť na pokračovanie humorných scén v podaní tejto neprekonateľnej dvojice. Jeden z najobľúbenejších slovenských seriálov ,,Susedia“ totiž hlási comeback a v roku 2018 sa opäť objaví na obrazovkách televízie Markíza!

Aj napriek nezhodám tvorcov seriálu a odchodu Andyho Krausa do konkurenčnej televízie, sa môžu diváci TV Markíza už budúci rok tešiť na pokračovanie najúspešnejšieho a najsledovanejšieho slovenského komediálneho seriálu. Informácie o prípravách nových častí Susedov potvrdil Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu Markízy, pre portál Mediaboom.sk a takisto Peter Marcin na svojom FB profile.

seriál Susedia opäť v TV Markíza

Úspešný tvorca seriálov Andy Kraus sa po desiatich rokoch strávených v TV Joj vracia do Markízy a spolu s Petrom Marcinom začína pracovať na oživení Susedov. Okrem seriálových kamarátov uvidíme na obrazovke aj postavu Ildikó v podaní Viki Rákovej a Františkovu manželku Zuzu, ktorú stvárňuje Zuzana Tlučková.

Zdroj: Mediaboom.sk | Video/Foto: Youtube