Pri sledovaní novej série šou Československo má talent sa normálne nestíhame čudovať. Čo vystúpenie, to poriadny kus talentu a originality. Výnimkou nebola ani pánska dvojica z Ukrajiny, ktorá predviedla také akrobatické kúsky, že vám spadne sánka až ku chodidlám.

Vladimir a Vladimir vyzerajú na prvý pohľad ako úplne obyčajní chlapci z ulice. Keď však v Československo má talent ukázali, čo dokážu, nikto z prítomných v tvári neskrýval úžas. A hoci sa v rôznych televíznych šou predviedlo už niekoľko mimoriadne šikovných akrobatov, Duo Vladimir túto disciplínu posunulo o pár levelov vyššie.

35-roční Ukrajinci do svojho čísla zakomponovali nože, ktoré okamžite vzbudili u všetkých strach. Stačila jedna malá chybička a na pódiu Talentu mohlo dôjsť ku katastrofe. „To je asi najdokonalejšie, čo som vôbec videla,“ okomentovala vystúpenie svalnatých mužov moderátorka Lujza Garajová-Schrameková. Od poroty dostali Vladkovia jednozačné 4-krát áno, pričom prezradili, že nič také ešte v živote nevideli.

Zdroj/Foto: Joj.sk