INZERCIA | Viete, ako sa hovorí: ,,Všade dobre, doma najlepšie!“ No určite aj vy poznáte ten pocit, kedy sa vám nechce absolútne nič, iba prísť, sadnúť si do príjemného prostredia a dať si kus naozaj výborného jedla, vďaka ktorému by ste sa cítili ako v siedmom nebi. Vážené dámy, táto myšlienka už skutočne nie je iba nesplneným snom!

Ak žijete v Bratislave, jej okolí, prípadne si chcete urobiť príjemný výlet do hlavného mesta nášho krásneho Slovenska, určite by ste nemali vynechať ani návštevu jednej z piatich jedinečných reštaurácií siete BEER GROUP, ktorá sa na západe teší veľkej obľube. Všetko sa to začalo v roku 2012, keď sa rodina Záhorcová rozhodla, že otvorí svoju prvú reštauráciu Lunapark, ktorá sa stala okamžite mimoriadne obľúbenou najmä vďaka čerstvým potravinám a poctivým slovenským špecialitám, vrátane svojich domácich výrobkov.

Základnou myšlienkou prevádzkovateľov bolo vytvoriť jedinečnú reštauráciu, ktorá by zákazníkom ponúkala kvalitné jedlo, výborné pivo, a to všetko za prijateľné ceny, ktoré si môže dovoliť skutočne každý. Kvalita jedla, ktoré má pod palcom šéfkuchár Marián Fecko, bola prekonaná len mimoriadnym nadšením rodiny, ktoré mali pre svojich zákazníkov. Vzťah bol orientovaný najmä na hostí a transformovaný do najvyššej kvality služieb, ktoré sú všetkým poskytované dodnes. Avšak dámy, ak máte záujem o jedinečnú slovenskú kuchyňu, famóznu pizzu, rôzne druhý pív za lacné peniaze pre vášho drahého či špeciality, ako rebierka, kolená či krídla, rozhodne neváhajte. Mňam, nám sa zbiehajú slinky už teraz!

Úspech, ktorý zaznamenala už prvá reštaurácia Lunapark, podnietil rodinu Záhorcovú k tomu, aby pokračovali v splnení si svojho sna a otvorili si po Bratislave celú sieť podnikov. Od roku 2014 je v prevádzke Dúbravská piváreň, ktorej konceptom je moderná slovenská kuchyňa. Delikátne, čerstvé a pravé slovenské jedlo je tu podávané s láskou, ktorú ocenia aj zákazníci, a preto pre vás zrejme nebude prekvapením, že na stôl si tu budete musieť počkať alebo si dokonca urobiť rezerváciu vopred!

Nakoľko bol prvotný úspech oboch reštaurácií skutočne mimoriadny, v priebehu ďalších rokov otvorila rodina v bratislavskej Petržalke ďalšie dve nové reštaurácie, a to Slovanskú Piváreň, Kráľovskú Piváreň, a následne sa koncept presunul aj do Dúbravky, kde sa novým zákazníkom teší aj Dúbravská Piváreň 2. Okrem toho, že si už v piatich pobočkách vychutnávajú výborné jedlo a skvelé pivo fajnšmekri z celého kraja, spoločnosť má v pláne rozšíriť svoje pobočky aj do okolia a po celom Slovensku!

,,Sľubujeme, že budeme ponúkať vynikajúce a chutné jedlo za prijateľné ceny. Budeme používať tie najlepšie a najčerstvejšie ingrediencie, denne variť čerstvé a hlavne slovenské jedlá, na ktoré sa nemôže nikdy zabudnúť. Tešíme sa na vytvorenie dlhodobého a príjemného vzťahu so všetkými našimi zákazníkmi a sľubujeme, že každý deň budeme robiť len to najlepšie. Prosíme, zastavte sa v našich reštauráciách a dovoľte nám predstaviť Vám naše jedlo,“ vyjadrili sa s pokorou chuťou napredovať majitelia siete slovenských reštaurácií.

Nevieme ako vám, no nám sa tento koncept naozaj páči. Podniky, v ktorých sa snažia každý týždeň vytvárať rôzne akcie pre zákazníkov, no taktiež majú skvelé jedlo, lacné a najmä VÝBORNÉ pivo, zábavu pre deti a navyše perfektnú hudbu, to už áno! Veríme, že sa tam vidíme aj s vami! :)