11. november bol na slovenskej hudobnej scéne veľkým dňom. Svoje novinky totiž pustili do sveta Dara Rolins, Sima Martausová a aj jeden z našich najpopulárnejších raperov Majk Spirit, pričom ide o dokonalú ochotnávku jeho očakávaného albumu.

Znie to neuveriteľne, no od doby, ako Majkovi Spiritovi vyšiel debut Nový človek, ubehlo sedem rokov. V druhom prípade išlo o dvojalbum s názvom Y a ten tretí, pomenovaný Nie som tu náhodou, vyjde už začiatkom decembra.

Majk Spirit

Samé zvučné mená

Na očakávanej novinke nájdeme spolupráce s rôznymi fantastickými hudobníkmi, ako napríklad Monika Bagárová, Anita Soul, Veronika Strapková a za najväčšieho hosťa môžeme považovať žijúcu legendu Richarda Müllera, ktorý sa podieľal na skladbe s rovnomenným názvom CD. 

Majk Spirit

Prvá lastovička

„Myslím, že nikdy som nebol s albumom spokojný tak, ako doteraz,“ prezradil o svojom treťom počine samotný Majk, ktorý si za prvú lastovičku zvolil skladbu Spokojný. V nedeľu ju fešák predstavil aj spolu s videoklipom – o ten sa postaral Dušan Krajčovič.

Novinka, pod ktorej hudbou je podpísaný Grizzly, opäť obsahuje kopu krásnych myšlienok, avšak jednu by sme rady vypichli – hľadaj, čo je dobré, a nie, čo ťa robí smutným. Keby sme sa ňou riadili všetci, možno by po svete chodilo menej nešťastných ľudí. Majkovi dávame za túto vec všetky palce hore, dokonca by sme povedali, že ide o jednu z nalepších skladieb jeho kariéry.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Soul For Show | Foto: Facebook/Majk Spirit