Viete o tom, že spôsob, ktorým si prekrižujete ruky na prsiach o vás vypovedá viac, než si myslíte? A nerobíme si žarty, zatiaľ každý, kto vyskúšal tento test osobnosti, priznal, že výsledok na neho naozaj sedí. 

Prekrížte si ruky na prsiach a všimnite si, ktorú ruku máte navrchu. Možno ste si to doteraz nevšimli, no niektorí ľudia majú navrchu pravú a iní ľudia ľavú ruku. V tomto teste osobnosti je kľúčovým práve to, ktorú ruku máte navrchu vy.

Keď si prekrížite svoje ruky vy, ktorá ruka je navrchu?

Ľavá ruka je navrchu:

Ste umelecká a duchovná osoba. Dôvod je ten, že pravá časť mozgu je spojená s kognitívnymi zručnosťami, ako sú kreativita, emócie a intuitívnosť. Dokonca aj veľa ľavákov má tiež lepšie vyvinutú pravú časť mozgu.

Mali by ste sa venovať profesiám, v ktorých budete môcť rozvíjať svoju kreativitu. Vhodnými odvetviami pre vás sú umenie, politika, hudba, atletika alebo čokoľvek, čo súvisí s tvorivosťou a objavovaním.

Pravá ruka je navrchu:

Ak máte navrchu pravú ruku, znamená to, že máte lepšie rozvinutú ľavú časť mozgu. Tá je spojená s logikou, takže ste rozumná osoba. Ste opatrná a máte rada, keď je všetko pekne zorganizované. Úspech k vám prichádza sám od seba. Taktiež máte tendenciu byť milovníčkou zvierat.

Aké povolania sú teda pre vás ako stvorené? Mali by ste byť určite právničkou, bankárkou alebo vedkyňou.

Zdroj/Foto: themindsjournal.com