Myslíte si, že ste konečne našli toho pravého, no po dvoch – troch schôdzkach je to znova o tom istom? Znamenia horoskopu vám poradia, či je ten váš nový objav partnerom na dlhšie obdobie alebo len známosťou na jednu noc.

 

Blíženci

Ak ste si pre seba uchmatli muža v tomto znamení, verte, že sa s ním nebudete nudiť za žiadnych okolností. Z párty odchádza vždy ako posledný a vždy je plný energie. Rád sa dobre oblieka a bude vás zahŕňať neustálymi komplimentmi. Blíženec v sebe síce schováva viacero osobností, no má veľkú fantáziu, takže sa s ním nikdy nemusíte báť nudy.

Rak

Ak rada snívate, no nikdy z toho nie je niečo viac, s Rakom si budete dokonale rozumieť. Naopak, ak ste dobrodružná duša a stále chcete zažívať nové dobrodružstvá, s týmto mužom v žiadnom prípade nerátajte. Najradšej má domáce pohodlie a iba občas, po dlhšom presviedčaní, sa niekam nedobrovoľne vyberie. Má však aj mnoho silných stránok. V ženách vidí ,,slabšie pohlavie“, a preto ich chce za každú cenu chrániť.

Lev

Hľadáte zábavku na pár nocí? S Levom toho zažijete viac než dosť! Rád sa hrá so životom, peniazmi, ale aj so ženami. Má rád milostné romániky a za svoj život dokáže vystriedať naozaj veľa partneriek.

cats

Váhy

Keď sa povie sloboda, každému mužovi v tomto znamení ,,zasvietia“ oči. Milujú ju a neradi sa viažu. Potrebujú mať pri sebe skôr blízkeho človeka, ktorý im poradí v každej situácií, ako niekoho, s kým sa budú viazať. Majú radi tiché súkromie a túžia po menšej rodine.

Škorpión

Muži v tomto znamení majú radi ležérnosť a pohodu. Neradi sa rozprávajú a patria skôr k introvertom. Páčia sa im štíhle, vysoké ženy a neradi ich zvádzajú hneď na prvej schôdzke. Potrebujú čas, pretože nemajú radi zmeny. V posteli však patria k tým najlepším!

Strelec

Strelci patria medzi mužov, ktorí po zvodnej žene ihneď vyštartujú. So nežnejším pohlavím to jednoducho vedia a to sa na nich lepí ako na magnet. Majú však nestabilné názory a nikdy neviete, na čom ste. Prudko menia nálady a často mávajú aj milenecké vzťahy.

Ostatné znamenia si môžete pozrieť TU

Foto: Flickr, Pexels