Myslíte si, že ste konečne našli toho pravého a po dvoch – troch schôdzkach je to znova o tom istom? Znamenia horoskopu vám poradia, či je ten váš nový objav partnerom na dlhšie obdobie alebo len známosťou na jednu noc.

 

Panna

Romantiku od chlapa v znamení panny príliš neočakávajte. Títo muži sú realisti a zvádzať vás budú iba jemným úsmevom. Sú totižto veľmi hanbliví a skromní. Ak vás však nejaký muž v znamení Panny zbalí, môžete byť na seba hrdá, pretože sú veľmi prieberčiví. Rodina je pre nich stred vesmíru a síce sú veľmi pokojní, najviac ich dokáže nahnevať, ak budete meškať.

Kozorožec

Ak zbalíte niekde na párty Kozorožca, máte vyhrané! Se* s ním je síce iba priemerný a nebude to ani žiaden let do vesmíru, no vo vzťahu sú úplne oddaní. S týmto mužom sa nemusíte báť, že by vám ho odlákala nejaká iná žena, oči bude mať iba pre vás!

Vodnár

Výhoda muža v znamení Vodnára je, že okrem partnera a milenca budete mať aj najlepšieho kamaráta. V se*e chce skúšať stále niečo nové a splní vám každé želanie. Ide mu hlavne o vašu spokojnosť. Má vždy veľa energie a vašim životom sa preženie ako uragán. Vodnári sú známi svojou prelietavou povahou a nehľadajú dlhodobý vzťah.

jj

Ryby

V pokojných a nežných rybách dominuje ženská citlivosť. Muži sú veľmi empatickí a dokážu sa vcítiť do vašich pocitov. Nedajte sa však zmiasť, pretože ryby klamú telom! Sú veľmi senzitívni a súlož s nimi bude jedna z tých najlepších vo vašom živote. Vo vzťahu s nimi to bude hračka, pretože majú radi kompromisy a vždy sa s nimi dokážete dohodnúť. Sú veľmi spoľahliví a môžete im dôverovať, pretože by vás tak ľahko nepodviedli. Vďaka tomu sú veľmi dobrými partnermi.

Baran

Barani nemajú radi stereotyp a milujú dobrodružstvo. Nedokážu obsedieť na jednom mieste a stále skúšajú niečo nové. Majú veľmi súťaživú povahu a stále chcú byť najlepší. Pripravte sa teda na to, že v posteli to s ním bude stále niečo nové a nikdy sa nebudete nudiť.

Býk

Muž v znamení býka býva väčšinou dobre nahodený, elegantný a dá si záležať na tom, čo vám povie. Priťahuje pohľady druhých žien, no nevyužíva to a je verný. Síce nemá rád veľa romantiky, no v posteli s ním sa nemusíte báť bezcitného ,,robota“.

Zdroj: Youtube, pexels