Víťazom desiatej série markizáckej reality show Farma X sa stal mladík z Trenčianskej Teplej Dominik Porubský. Do finále sa prebojoval spolu s výborným kamarátom Milanom Vysokaiom, ktorého spoznal práve vďaka účasti v súťaži. Dvaja zdatní pracanti v rybárskej osade trávili spolu väčšinu času – ostali však priateľmi aj po Farme?

Mladý ťahač dreva vo vidieckej súťaži získal nielen finančnú výhru 75 tisíc eur, ale i omnoho viac. Okrem náhlej slávy a zvýšenej pozornosti od dievčat sa mu podarilo nájsť si skvelého kamaráta i dôverného poradcu Milana Vysokaia. Ten počas celého pobytu na statku pri Dominovi verne stál a podržal ho aj v tých najťažších situáciách. Obaja sympaťáci si tak spoločne vytvorili jedno z najsilnejších priateľstiev v histórii Farmy.

dominik milan

Mladých pracantov spájala nielen láska k drevu a prírode, ale i dlhé spoločné rozhovory o živote. Dominik sa zvykol Milanovi pravidelne zdôverovať s problémami, pričom sa počas jednej emotívnej debaty vyjadril, že lepšieho kamaráta ešte nikdy nemal. Nerozluční parťáci sa dokonca dohodli, že si finančnú výhru v súťaži rozdelia rovným dielom.

Potešiteľnou správou pre priaznivcov bývalých farmárov je skutočnosť, že Vysokai a Porubský zostali v kontakte i po skončení šou. O tom, že ich veľké priateľstvo hrané nebolo, svedčí aj nová fotka uverejnená čerstvým kráľom Farmy. 

„Duo Jamaha opäť spolu!!! Spomíname na tie zážitky, čo sme spolu prežili na Farme X, “ prezradil Domino. K milému vyjadreniu pridal i snímku, na ktorej pózuje po boku najlepšieho kamaráta  – držiac v ruke legendárny výtvor šikovného rezbára Milana Vysokaia sa ex-farmári znovu vrátili do starých čias.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

dominik a milan

Zdroj/Foto: Instagram/_porubskydominik