Najkrajším mužom planéty za rok 2016 sa stal Rohit Khandelwal, pochádzajúci z Indie. Pozornosť nepútal len dokonalou tvárou, ale aj telom samotného Adonisa a štýlom, ktorý by mu mohol závidieť nejeden muž.

Rohit prišiel prvýkrát do „veľkého sveta” ako 27-ročný a svoju kariéru začal ako model. Za jeho vzhľadom stojí tvrdá drina, ktorá však priniesla zaslúžené výsledky. Okrem úspechov v modelingu sa mu podarilo získať i hereckú rolu v televíznom seriáli.

Tohto roku sa zúčastnil súťaže s názvom Mr World 2016, v ktorej sa spomedzi 47 finalistov stal víťazom práve on a získal tak titul najsexi muža planéty. Táto súťaž má podobný priebeh ako ženské súťaže krásy, a teda okrem celkového výzoru rozhodovali aj výsledky z piatich kategórii: móda a štýl, extrémne výzvy, multimédiá, šport a talent. Rohit po vyhlásení výsledkov neskrýval dojatie a svoju úprimnú radosť. Momentálne sa teší na to, čo ho čaká. Plánuje návrat do Indie a pevne dúfa, že ho víťazstvo zviditeľní a prinesie mu viac hereckých rolí vo filmoch a seriáloch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BIMJ9M8gT8b/

 

https://www.instagram.com/p/BDeyI7WIhIB/

Foto: Instagram