Leto je v plnom prúde a horúce slnečné lúče nás vyzliekajú do plaviek – zo Sloveniek sa stávajú sezónne topmodelky, ktoré obohacujú Instagram o slovanskú krásu. Namakané postavičky ukazujú aj naše celebrity a je ťažke rozhodnúť, ktorá je v danom obore naj. Jedným z najtvrdších hráčov je jednoznačne táto blondínka!

Dá sa po pôrode vyzerať atraktívne? Dá! Mnoho mamičiek sa v týchto letných mesiacoch pochválilo nadupanou postavičkou – bombový zadoček Márie Čírovej či vysekané brucho Dary Rolins sú dôkazom toho, že ani dieťatko vás neoberie o nádherné telo.

Nekorunovaná kráľovná?

Bolo by nefér, vybrať z rádov našich prekrásnych Sloveniek tú naj, no za zmienku určite stojí táto mamička. Moderátorka Miriam Kalisová vychytala len to najlepšie – anjelské črty tváre + postava nežnej víly. Miriam nepatrí medzi zmyselné hriešnice, ktoré zvádzajú na lichotivé kilá navyše – jej telo pripomína skôr štíhlu tínedžerku. Osí pás a nohy ako paličky činia z Miriam nežné a nevinné stvorenie. No hádali by ste jej, že má už po 30-tke? Blondínka sa pochválila aj záberom na svoj zadoček a my musíme uznať, že k dokonalosti jej už naozaj nič nechýba!
Miriamin zadoček >>>TU<<<
Miriam v bikinách >>>TU<<<

miriam kalisová miriam kalisová miriam kalisová

Zdroj|Foto: Instagram