Novopečení manželia Patrik a Jasmina Vrbovskí minulú sobotu svoju veľkú lásku spečatili v areáli kúzelného zámku Šimák v Pezinku. Krátko nato sa dvojica vybrala užívať si medové týždne rovno do francúzskeho mesta zaľúbených, odkiaľ fanúšikom poslala nádherné pozdravy.

Svadba sympatického párika sa niesla v znamení detailne prepracovaného luxusu a silných emócií, ktoré hrdličkami lomcujú ešte doteraz. Rytmus ani Jasmina obrovskú vzájomnú náklonnosť pred svetom neutaja, keďže láska doslova srší z každého ich pohľadu.

Uplynulé dni novomanželia Vrbovskí strávili v čarokrásnom Paríži, kde si užili nielen návštevu najznámejších atrakcií, ale dopriali si aj netradičnejšie zážitky v podobe ochutnávky slimákov.

V metropole lásky však vznikli i výnimočne romantické zábery zachytávajúce šťastných budúcich rodičov obklopených tým najúžasnejším prostredím, aké si len manželia na svadobnej ceste môžu priať. ,,Náš prvý manželský výlet,“ pochválila sa dojatá moderátorka. Snímky Rytmusa a tehotnej Jasminy pod lákavou Eiffelovou vežou si tak od mimoriadne nadšených priaznivcov vyslúžili desiatky tisíc lajkov!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mladomanželia poslali z Paríža romantické pozdravy

jasmina patrik

Foto: Instagram/Jasmina_alagic, Rytmusking