V príspevkoch speváčky Dary Rolins sa často objavuje jej 10-ročná dcérka Laura Homolová, s ktorou má speváčka veľmi blízky vzťah, pričom na takéto počiny zvyknú ľudia reagovať rôznym spôsobom. Najnovšia fotka krásnej Loly ale všetkých totálne ohúrila.

Rozkošné dievčatko sa na nepozornosť médií rozhodne sťažovať nemôže, keďže sa spolu s populárnou maminou častokrát dostávajú pod drobnohľad širokej verejnosti. Nedávno Lola všetkým vyrazila dych skvelou postavičkou, pričom pohľad ľudí padol najmä na jej „vypracované“ bruško – kocky na Laurinom bruchu však nie sú výsledkom tvrdého tréningu, ale genetickej predispozície. Všetko teda nasvedčuje tomu, že 10-ročná plavovláska po speváčke zdedila len to najlepšie a už teraz je zjavné, že z nej rastie poriadna kráska.

Leos Mares Lola Homolova

Dara s dcérkou sa v týchto chvíľach nachádzajú v obľúbenej destinácii na Bali, kde si dievčatá dopriali vytúžený relax a oddych od uponáhľaného životného štýlu. A práve v srdci jedného z najkrajších miest na planéte vznikol úchvatný čistý záber nádherného dievčatka.

Slovenská módna diva, samozrejme, o všetkom informuje aj verných sledovateľov na sociálnej sieti. Tí včera ostali očarení najnovšou snímkou, na ktorej hviezdi práve roztomilá Lola. Ľudia tak fotku označili len tými najlepšími prívlastkami a Lauru dokonca prirovnávajú ku krásnej modelke, pričom Dare odporúčajú, aby si túto jedinečnú fotku dala zarámovať. Lolina nežná póza si v priebehu pár hodín získala už vyše 14 tisíc lajkov – a tento počet naďalej rastie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lola Homolova

Laura Lola Homolova

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi