V súčasnom svete sociálnych médii možno vídať modelky a ženy s dokonalým vzhľadom doslova denno denne, pričom na akýsi trend „jedinečnosti“ sme si už začali akosi zvykať. Napriek tomu sa z času na čas nájde nejaká žena, ktorá absolútne zbúra všetky bariéry a svojim vzhľadom dokáže očariť doslova celý svet.

Jednou z nich je nepochybne aj Leanna Bartlett, 32-ročná modelka z Ukrajiny, ktorá je jednoznačne jednou z najkrajších žien planéty. Môže za to najmä jej dokonale súmerná  tvár, štíhla postava a, čo si budeme hovoriť, aj proporcie v oblasti hrudníka.

Práve vďaka svojmu vzhľadu má Leanna rozbehnutú úspešnú kariéru v modelingovom priemysle a jej pracovné portfólio je skutočne rozsiahle. Obsahuje asi všetko od práce hostesky na autosalónoch až po fotenie pre značku Guess, pričom si určite dokážete veľmi dobre predstaviť aj samy, že takéto pracovné ponuky nie sú automaticky na dennom poriadku.

Okrem toho nemôžeme nespomenúť jej online úspech – Leannin profil na Instagrame dosahuje priam závratné čísla! O 2,6 miliónoch sledovateľov sa komukoľvek z nás môže len snívať…

Leanna Bartlett

 

Odvážnejšie fotky Leanny môžete vidieť >>>TU<<<, >>>TU<<< a >>>TU<<<

Zdroj | Foto: Instagram