Simona Hegerová dala všetkým fanúšikom predčasný vianočný darček. Pred malou chvíľou totiž na YouTube zverejnila duet s Egom, ktorého hudba i text sa vám dostane maximálne pod kožu!

Sime ide karta asi tak ako žiadnej slovenskej speváčke. Po nedávnych rytmických singloch Kabrio či Nevolaj mi, ktorý vznikol v spolupráci s raperom Kalim, prichádza ďalší silný kaliber s Egom – tentokrát poriadne útočiaci na city.

Sima a Ego

Určite sa už každá z nás ocitla v situácii, kedy vo vzťahu s milovanou osobou krásne slnečné chvíle zatienil čierny mrak. A presne o tom spieva vo svojej novinke Posledná Sima, ktorej v nej sekunduje raper Ego.“Inšpirácia vznikla v mojom vzťahu… nehádame sa často, práve naopak – je to tak maximálne raz za rok… ale táto bola asi tou najsilnejšou hádkou, aký náš vzťah zažil,“ priblížila fanúšikom emotívnu skladbu blondínka, pričom spomenula, že každý vzťah má svoje svetlé, ale aj ťažšie momenty a ani ten jej nie je výnimkou.

sima

„Podstatné je, aby bolo viac tých svetlých a tie ťažšie chvíle vo vzťahu prídu podľa mňa vtedy, keď je čas posunúť sa ďalej… buď prídu, aby vzťah rozdelili alebo ešte viac spojili,“ vyjadrila svoj názor na krušné chvíle vo vzťahu talentovaná speváčka. Nuž a my musíme povedať, že sa Sime podarila asi najkrajšia skladba jej kariéry, súhlasíte?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: Instagram/simonahegerova | Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube