Zo známej 34-ročnej austrálskej supermodelky sa koncom mája stala po druhýkrát vydatá pani. Svoje „áno“ povedala o 7 rokov mladšiemu miliardárovi Evanovi Spiegelovi, ktorý je zakladateľom mimoriadne obľúbenej aplikácie Snapchat. Miranda Kerr však poriadne vytrápila svojich fanúšikov, pretože skoro dva mesiace držala v tajnosti, v akých šatách sa vlastne vydávala. Tomu je však nateraz koniec, pretože krásna topmodelka konečne zverejnila snímky zo svojho veľkého dňa D!

Miranda Kerr tvorila v minulosti pár so sympatickým hercom Orlandom Bloomom, s ktorým má syna Flynna Christophera. Aj keď sa ich manželstvo po troch rokoch rozpadlo, v súčasnosti je krásna modelka opäť šťastná po boku Evana Spiegela, zakladateľa Snapchatu. Dvojica si stihla povedať už aj svoje životné ,,áno“ a svadba, ktorá sa konala 27. mája 2017, sa niesla vo veľmi intímnej atmosfére.

Keďže je Miranda mimoriadne krásna žena, nielen jej verní fanúšikovia, ale aj samotná verejnosť čakala na to, ako modelka v tento veľkolepý deň vyzerala. Trvalo takmer dva mesiace, pokým sa kráska konečne pochválila svojimi svadobnými šatami, ktoré zverejnila na sociálnej sieti Instagram. Ohľadom ich výroby sa Austrálčanka obrátila na módny dom Dior, kde spolupracovala s dizajnérkou Mariou Graziou Chiuri. Zdrojom inšpirácie pre túto jednoduchú, no vskutku nadčasovú a úchvatnú róbu s dlhými rukávmi, boli svadobné šaty oscarovej americkej herečky a monackej princeznej Grace Kelly z roku 1956. Luxusný kúsok, v ktorom Miranda povedala „áno“ Evanovi, označila na sociálnej sieti za svoje vysnívané šaty. A my sa jej ani nečudujeme! :)

Šaty krásnej Grace Kelly, ktorými sa inšpirovala aj Miranda Kerr

Foto: Instagram, Twitter | Video: YouTube