Možno si aj vy po ťažkej noci ešte stále pretierate oči so spomienkou na nejakého švárneho rytiera z halloweenskej žúrky. Včera to totiž asi vo všetkých podnikoch na Slovensku žilo divokými párty a maskami. Výnimkou nebola ani ružová cukrárnička Zuzany Plačkovej, ktrorá sa pri tejto príležitosti poriadne vyfintila!

Zuzka zobrala halloweensku párty vo svojom podniku vo veľkom štýle. Čo čert ale nechcel, na poslednú chvíľu kráske vypadla vizážistka, a tak sa včera prostredníctvom svojho Instagramu snažila rýchlo zohnať nejakú kočku, ktorá jej bude vedieť spraviť vysnívaný mejkap.

zuzana plackova

TOP premena

Ako sa zdá, Zuzana natrafila na šikovné ručičky. Včera večer sa totiž premenila na brutálnu ružovú kráľovnú, pričom o vlasy v rovnakom odtieni sa modelke postaral prominentný kaderník Janko Molnár.

Zuzana Plackova

Trhá rekordy

O tom, že sa maska Queen Plačkovej skutočne podarila, nasvedčujú i samé pochvaly k zverejnenému záberu. Po 11-tich hodinách dokonca pri ňom svieti neuveriteľný počet srdiečok – Zuzana si svojou halloweenskou maskou zatiaľ vyslúžila viac ako 36 tisíc lajkov, čo vyzerá na doterajší rekord. A ako sa ružová kráľovná páči vám?

Zuzana Plackova

 

[poll id=“161″]

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram/queen.plackova