Jasmina Alagič sa už o pár mesiacov stane mamičkou prvého dieťatko, pričom sa netají, že pod srdcom nosí chlapčeka. Kým však kráska privedie miminko na svet, môže sa priúčať na svojom malinkom synovcovi, s ktorým jej to nesmierne pristane.

Jasmina Alagič sa so sestrou Alexandrou zrejme narodili pod šťastnou hviezdou. Obe sa totiž stali tehuľkami približne v rovnakom čase, a tak si môžu navzájom hrkútať o mamičkovských povinnostiach. Zatiaľ čo ale moderátorka na svoj veľký deň ešte len čaká, jej o päť rokov staršia sestra sa už mesiac stará o malinkého drobčeka.

Jasmina Alagic

Rytmusova snúbenica sa zo synovca nesmierne teší a chvíle s ním si naplno vychutnáva. Najnovšie zverejnila záber, na ktorom obaja sladko spia, pričom pohľad na drobunký batôžtek uložený na jej prsiach roztopí každé jedno srdce.

,,Som teta, budem mama, budem manželka… Tento rok je viac ako štedrý. Samozrejme, klopem si) nechceme nič zakriknut, ak by som však mohla niečo zakričať z plných pľúc a úplne od srdca, bolo by to ĎAKUJEM,“ napísala moderátorka k zatiaľ svojej najúžasnejšej fotke, kde okrem krásky vidíme chlapčeka, ktorý sa už čo chvíľa stane bratrancom jej synčeka. Jasmina, bude z teba nádherná mamina!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic, milanwtf