Uplynulú sobotu celý svet so zatajeným dychom sledoval najočakávanejšiu spoločenskú udalosť roku 2018. Práve vtedy si totiž princ Harry a herečka Meghan Markle povedali na zámku Windsor v Kaplnke svätého Juraja svoje životné „áno“.

Odkedy sa princ Harry a jeho partnerka Meghan Markle zasnúbili, všetci priaznivci sympatického páru boli vo vzrušujúcom očakávaní, v akých svadobných šatách sa bude hviezda seriálu “Kravaťáci” vydávať. Po kráľovskom obrade, ktorý sa konal 19. mája na zámku Windsor v Kaplnke sv. Juraja, sa z americkej herečky Meghan Markle stala vojvodkyňa zo Sussexu a z princa Harryho je oficiálne Jeho kráľovska Výsosť vojvoda zo Sussexu, gróf z Dumbartonu a barón z Kilkeelu.

Dnes už novomanželia si svadbu dokonale užili a kým prítomní hostia i diváci pri televíznych obrazovkách s vreckovkami v rukách sledovali udalosť roka, princ Harry a Meghan Markle pôsobili absolútne uvoľneným dojmom, pričom zamilovanosť z nich sršala z Londýna až na Slovensko. I keď počas ceremoniálu vznikli stovky snímok, ľuďom z celého sveta rozbúchala srdce najmä jedna od fotografa Yui Moka, ktorý čerstvých novomanželov zachytil pri bozku v koči. „Bol som na streche vstupnej brány do Windsorského zámku a oni prešli popod mňa počas sprievodu v kočiari. Mal som menej než sekundu na to, aby vznikla táto konkrétna fotka,“ napísal na sociálnej sieti Twitter.

Prvý bozk novomanželov a svadobné obrúčky

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images

Snímka, ktorá pobláznila celý svet!

Embed from Getty Images

Prečítajte si tiež >>>Oficiálne snímky zo svadby roka sú plné lásky: Božinku, veď vyzerajú ako z rozprávky!<<<

Zdroj: CNN.com | Foto: GettyImages.com, Twitter, Instagram