S príchodom decembrových dní sa tešia najmä malé deti, ktoré sa zase raz dočkali vytúžených mikulášskych balíčkov. Čo by to bol ale za sviatok, keby si ho nevychutnávali aj známe tváre slovenského šoubiznisu. Originálnej prezentácie sa nezľakla napríklad taká Dominika Mirgová, ktorá fanúšikov očarila fotkami v mikulášskom kostýme!

Známa blondínka si momentálne užíva veľmi vydarené obdobie. Kým v kariérnej oblasti teší fanúšikov krásnymi piesňami či účasťou vo vydarených videoklipoch, aj jej súkromný život pôsobí harmonicky. Hrdá mamička sa tak popri nabitom pracovnom programe stíha naplno venovať aj synčekovi. Najnovšie sa spolu navliekli do rozkošných mikulášskych kostýmov, pričom sa takto vyparádení ocitli na titulke známeho časopisu.

dominika mirgova

Krásna rodinná snímka si v priebehu pár dní vyslúžila viac než 25 tisíc lajkov. Domča však zašla ešte ďalej a práve vo sviatočný deň 6. decembra sa rozhodla znovu všetkých ohúriť – po tom, ako sa jej podarilo výrazne schudnúť, si rozhodne môže dovoliť vystavovať svoje krivky na obdiv.

Pôvabná speváčka v červenom kostýme milovaného darcu sladkých balíčkov vyzerá skutočne výborne! Zdá sa, že Dominika vie vždy poriadne prekvapiť a excelentnými premenami svojim fanúšikom niekedy doslova vyráža dych! Tak čo poviete na nového Mikuláša? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

dominika mirgova

Zdroj/Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial