Keď počujeme slovo futbal, ako správne ženy nás hneď napadne slovné spojenie: hriešni muži. Ak to chceme ešte povýšiť o jeden level, vypichneme futbalistov zo španielskej ligy. Každá predstava má však háčik!

Krásni chlapi a ich dokonalé priateľky. No povedzme si úprimne, milé dámy, ktorá z nás by nechcela byť na ich mieste? Mať po boku krásneho, slávneho chlapa a ešte k tomu futbalistu, to je jednoducho sen. Preto nám neostáva nič iné, iba nad nimi spoločne slintať a závidieť krásnym dámam po ich boku!

Pilar Rubio

11

Hviezdu Real Madridu očarila španielska kráska, ktorá je vo svojej krajine známa ako moderátorka, herečka a modelka. V roku 2008 a 2009 získala titul najse*x Španielky! Objavila sa na popredných stránkach mužských magazínov, z čoho nebola jej budúca svokra veľmi nadšená. Táto šarmantná brunetka má neuveriteľných 37 rokov a pár s príťažlivým futbalistom Sergiom Ramosom, ktorý nosí na svojom drese číslo 4, tvorí už druhý rok. A okrem iného, videli ste ho už v kampani pre značku Hugo Boss?

Victoria Beckham

22

Nádejná anglická popová speváčka, kedysi najpopulárnejšej ženskej skupiny Spice Girls, je momentálne medzinárodne uznávanou ikonou v módnom priemysle. Okrem toho je matkou štyroch detí na plný úväzok a nesmieme zabudnúť na najdôležitejšiu vec a to! Je ženou charizmatického ex anglického futbalistu, Davida Beckhama! Túto dvojicu dnes môžeme vidieť v rôznych magazínoch a na módnych prehliadkach skvostnej Victorie! Ten kto tvrdí, že sa táto krásavica neusmieva je na veľkom omyle!

Sara Carbonero

33

V Španielsku je známa ako športová novinárka. Keďže tvorí smrteľnú kombináciu pre každého chlapa pohlteného športom nečudo, že po nej muži šalejú. Sara svoju lásku so známym španielskym futbalovým brankárom Ikerom Casillasom (Real Madrid) spečatila narodením ich syna Martina. Táto dvojica sa stala najsledovanejším terčom miestnych novinárov a my sa nečudujeme. Sara bola vyhlásená za najkrajšiu reportérku sveta.

Antonella Roccuzzo

44

Exotická kráska, ktorá pochádza z Argentíny učarovala hráčovi FC BARCELONA svojím úsmevom a milou povahou. Bez mihnutia oka vystriedala výstrednú Lucianu Salazar a práve Antonella sa stala partnerkou Lionela Messiho. Práve ona mu porodila syna Tiaga a okrem toho je jeho múzou aj na futbalovom ihrisku!

Lena Gercke

55

Lena je známa nemecká modelka a moderátorka, ktorá vyhrala prvú sériu Next Top Model Nemecka. Pôvabná, zelenooká blondína je súčasťou reklamného sveta a okrem iného ju môžete zazrieť aj na filmových plátnach. Táto kráska je partnerkou charizmatického nemeckého futbalistu Samiho Khedira, s ktorým tvorí pár 4 roky.

Foto: Instagram, Facebook