O rozchode Dary Rolins a Patrika „Rytmusa“ Vrbovského sa toho popísalo už skutočne veľa a slovenská speváčka teraz pocítila potrebu vyjadriť sa k rozpadu sedemročného vzťahu aj pre fanúšikov na svojom oficiálnom Facebooku.

Ako znejú Darine slová, jej facebookoví fanúšikovia sa môžu vďaka novodobejšiemu Instagramu cítiť odstrčení, a preto mala potrebu podeliť sa s nimi o to, čo sa vlastne stalo a aký bol ich vzťah s Rytmusom.

Dara pripomenula, že s Patrikom prežila neskutočný čas a nič z ich strany nebolo hrané. Hoci si boli stále počas spoločného partnerstva blízki, neskôr začali obaja pociťovať, že sa sami sebe vzďaľujú a bolo veľmi ťažké priznať si, že sa blíži koniec. Napriek rozchodu sú stále najlepší kamaráti a vzájomne sa podporujú. Spojenie „Dara a Rytmus“ označila ako spojenie dvoch svetov a značiek, pomocou ktorých boli schopní búrať bariéry rasové aj hudobné a priťahovať tak davy fanúšikov či neprajníkov. Podľa Dary je podobné prepojenie, aké predstavovali na Slovensku a v Čechách, prakticky nemožné nájsť. Nakoniec všetkým popriala krásny život, pretože ten škaredý nestojí za nič. A my jej to kvitujeme!

Dara a jej rozcítenie sa na Facebooku

Zdroj|Foto: Facebook, Twitter