Darine umelecké fotky sú zárukou originality a vkusu. Tentokrát ale ukázala viac, ako by si ktokoľvek dokázal u tejto obľúbenej speváčky predstaviť. A hoci je do pol pása nahá, nepôsobí ani trošku vulgárne. 

Verili by ste, že Dara Rolins oslávila už svoje 46. narodeniny? Pri pohľade na jej najnovšiu fotku, ktorou prezentuje svoj diár pre rok 2019, by ste jej hádali minimálne o polovicu menej, pričom nikto iný nedokáže odprezentovať vlastné polonahé telo tak ako táto hviezda slovenskej a českej populárnej hudby.

Biela je farba čistoty a pokoja. Preto sa aj krásna snímka nesie v tomto duchu. Veľké zrkadlo, luxusný kryštálový luster, priesvitné biele nohavice (jediný kus oblečenia) a trblietavé náušnice. Takto by sa dalo popísať takmer všetko, čo na fotke uvidíte.

„Zrkadielko, zrkadielko, povedz… A môžeš klamať.“ Takto Dara okomentovala zatiaľ zrejme svoju najpikantnejšiu momentku, na ktorej skutočne vyzerá ako niekto, kto si môže dovoliť položiť túto známu vetu akémukoľvek zrkadlu. Čo jej odpovedalo? Fanúšikovia v tom majú jasno. A hoci im Dara ponúka pohľad na takmer celé telo, stále im nechala dostatočný priestor na fantáziu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celú fotku s vyzlečenou Darou si môžete pozrieť — TU —

Zdroj | Foto: Instagram/dararolins_vermi, dararolins.fans