Posledný deň v roku 2018 treba ukončiť vo veľkom štýle. Kým niektoré z vás už možno o takomto čase popíjajú niekoľký poldecáčik či pohár vínka niekde na chate, Dara Rolins si užíva relax na Bali. A práve z tejto krajiny nám speváčka posiela poriadne rajcovný novoročný vinš.

Dara Rolins má za sebou asi najturbulentnejší rok života. Najprv rozchod s dlhoročným partnerom Rytmus, potom jeho nový vzťah s moderátorkou Jasminou Alagič a nakoniec i Patrikove spečatenie novej lásky nielen zásnubami, ale i bábätkom. Mnohí preto krásnu blondínku neustále atakovali rôznymi otázkami, až sa napokon zrejme rozhodla vypnúť a vyčistiť si hlavu na Bali.

Dara Rolins

Jedna z najpopulárnejších žien nášho šoubiznisu si ale na sklonku roka pre svojich fanúšikov pripravila hneď dva veľké darčeky. Jeden v podobe parádneho duetu s raperom Kalim Daj viac, ktorý vyšiel len pred pár hodinami, a ďalší v podobe poriadne se*y fotiek z kúpeľne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Užite si posledný deň v roku, nech už bol, aký chcel a mal byť ?? a nech je ten Nový, ktorý nám už ťuká na dvere, zase o niečo krajší ? My tu mu otvoríme o 7 hodín skôr:)☝???, zanechala pri fotkách hore bez na svojom Instagrame Dara. Avšak treba podotknúť, že ide o naozaj veľmi vkusné snímky, pričom mužom musí pri pohľade na ne fantázia pracovať na plné obrátky. Slovenská diva sa tak postarala zatiaľ o nahorúcejší silvestrovský pozdrav.

Darin horúci silvestrovský pozdrav si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi