Keď sa povie meno Rihanna, čo sa vám vybaví ako prvé? Nepochybujeme, že ide o výborné skladby, sexappeal a extravaganciu. Práve ňou je speváčka povestná, no nie všetky ,,fashion“ kombinácie dokáže zladiť tak, aby vyzerali ako vystrihnuté z módneho časopisu. Čo myslíte, môže si dovoliť aj toto?

Neexistuje snáď žiadna speváčka, ktorá by menila tak často svoj účes či štýl obliekania. Raz ohúri krásnymi jemnými šatami, inokedy príde s odpudivou dlhou róbou. Na ulici chodí ako raperka alebo skombinuje lodičky so šiltovkou. Rihanna má rozhodne svoj osobitný štýl, vďaka ktorému sa môže hrdo nazývať módnou ikonou, keďže dokáže skombinovať nekombinovateľné. Nedávno sa dokonca stala tvárou kampane pre módny dom Dior. Táto ,,superžena“ je však tiež len človek a niekedy sa zobudí s cieľom šokovať naozaj každého. Práve vtedy vyčarí aj takéto outfity. Čo na ne hovoríte?

rihanna vataRihanna prišla na odovzdávanie cien Grammy oblečená ako obrovská cukrová vata. Môžeme len hádať, čo všetko pod tou nariasenou sukňou skrývala.

rihanna 4Monštruóznou vlečkou pútala pozornosť na tohtoročnom plese ,,Met gala 2015″. Farbou a tvarom pripomínala mnohým volské oko či veľkú pizzu.

rihanna 5Ponožky v topánkach sú podľa Rihanny in. U nás tento úlet zatiaľ pochopili iba českí bratia. 🙂

rihanna ružováRužovej nikdy nie je dosť. Nie je jej však v tomto outfite už príliš veľa?

rihanna pyžamoNa párty sa dá ísť aj v pyžame. Aspoň sa netreba pred spaním prezliekať!

rihanna v londyneObtiahnutým tigrovaným neoprénom chcela Rihanna evidentne upozorniť na svoje pozadie a určite boli všetky oči na nej.

rihanna 6Niekedy treba zvoliť aj chlapčenský štýl, no tento kostým vo veľkosti XXL z dielne starej mamy je až príliš veľký. Tenisky k pozitívne dojmu tiež neprispievajú.

Rihanna 2Pri nákupoch je určite dôležitá pohodlnosť, no tieto krátke nohavice evokujú skôr pláž, surfovanie, okradnutie frajera alebo inú športovú aktivitu.

Foto: Pinterest