Diváci jubilejnej Farmy si konečne prišli na svoje. Drsná šou vyvrcholila do úplného konca, pričom sa víťazom v absolútnom finále stal mladý Dominik Porubský. Chvíle plné napätia však striedali poriadne trápne situácie a kiksy, o ktoré sa postala nielen moderátorka Evelyn, ale i publikum v sále či samotní farmári.

Zrejme najhorší moment nastal vo chvíli, keď sa Evelyn pustila do rozhovoru s kontroverznou Michaelou Štefánikovou. Moderátorka sa rozhodla vytiahnuť tému o jej údajnom tehotenstve s mladým farmárom Dodom, ktorá už dlhšiu dobu rezonovala spoločnosťou.

Mišinu reakciu však rozhodne nikto nečakal. „Bola to reality šou, tak potom? Boli sme v šou! Nebolo vôbec žiadne tehotenstvo. Hrali sme hry? Hrali. Každý sme išli proti každému. O čom to bolo? Oklamala, a?!“ Prskala rozzúrená ex-farmárka, pričom sa dalo napätie v sále doslova krájať.

„Už ma to nebaví odpovedať na takéto otázky. Či sa to niekomu páčilo alebo nie, mne to je úplne…,“ Štefániková neprestávala chŕliť svoj hnev, čím si vyslúžila pár nevraživých pohľadov zo strany Evelyn. V tom však prilial olej do ohňa i samotný finalista Peter, ktorý svojim monológom trafil priamo do čierneho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Harezník totiž v živom prenose len krátko po tom, čo sa Miša rozčulovala nad Evelyninou otázkou, urazil všetkých ľudí, ktorí sa majú stále dokola pýtať na tie isté veci, a teda aj prítomnú moderátorku. „Myslím si, že to stále nepochopili, lebo niektorí sú tak zadubení, neviem, kto je potom dement a blb,“ ohrádzal sa finalista, čoho následkom bolo poriadne dusno v celej sále.

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Instagram/Farma