Kým jeho rovesníci zažívali v uliciach zábavu či naháňali dievčatá, on trávil voľné chvíle prejedaním sa za počítačom. Ľubovi mladosť doslova utekala pomedzi prsty, až kým si v 26-tich rokoch nepovedal dosť.

Extrémne premeny priniesli v stredu večer na obrazovky TV Markíza  šokujúci prípad Ľubomíra, ktorý na začiatku svojho boja vážil 193 kíl. Rok tvrdej driny a odriekania sa však podpísal pod neuveriteľný výsledok!

Už počas prvých troch mesiacov sa rušňovodičovi podarilo zhodiť viac ako 40 kíl, čo značilo, že mu odhodlanie a chuť do chudnutia rozhodne nechýbajú. Po roku sa tak pred publikum postavil nový človek, ktorému ručička na váhe ukazovala 85 kilogramov.

Z obrovského domaseda s bradou sa stal príťažlivý fešák plný energie. Ľubo si dokonca z relácie odniesol nielen nové telo, ale i lásku, ktorá sa oňho starala po celý čas, ako sa zotavoval z náročnej plastickej operácie.

,,Boli tam aj komplikácie a vôbec to nebolo ľahké. Neviem, ako by som to zvládol bez svojej priateľky. Venovala mi vtedy všetok svoj čas a bola pri mne 24/7. Je to obrovský zásah do tela, no myslím, že pán docent Boháč odviedol vynikajúcu robotu a aj počas problémov bol neustále k dispozícii na telefóne,“ pochvaľoval si Ľubo v rozhovore pre portál Markíza.sk. Ďalej tiež prezradil, že váhu si stále drží, pričom v blízkej budúcnosti sa plánuje vrhnúť na posilňovanie, ktoré jeho postavu ešte viac vyformuje.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ľubovu aktuálnu FOTO si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk, YouTube/Televízia Markíza