V dnešnej dobe žije len veľmi málo ľudí bez sociálnych sietí. Niekedy sa však z obyčajného profilu môže stať výborný terč pre človeka túžiaceho vybiť si na niekom obrovskú zlosť. Obeťou hororovej internetovej šikany sa stali aj mladé sestry, ktorých príbeh bude odvysielaný v najbližšej epizóde relácie V siedmom nebi.

Vilo Rozboril musel nedávno čeliť prípadu, aký v histórii „Siedmeho neba“ nemá obdoby. V pazúroch desivej šikany sa ocitla 26-ročná Zuzana, ktorá kruto doplatila na nevinnú lásku zo školských čias. V roku 2016 sa jej totiž ozval starý známy, pričom ju prostredníctvom smsiek neustále presviedčal o tom, že práve ona je tou pravou, ktorú sa celé roky snažil vyhľadať.

v siedmom nebi

Keďže správy od Jozefa neutíchali, Zuzana sa rozhodla pre rázny krok – o všetkom informovala jeho manželku. Jej reakcia však bola pre mladú Slovenku poriadnym prekvapením! „Reakcia jeho manželky bola taká, že najprv bola v šoku. S tým ale, že bola šťastná, že jej nechcem rozbiť rodinu. Potom asi o týždeň, keď sme prišli z dovolenky, ona ma začala sledovať. Začala mi vypisovať správy typu, že ma zabije. Že buď ma zničí fyzicky, alebo psychicky,“ vysvetľuje brunetka v úvode extrémne vyhroteného prípadu internetového vydierania.

Dotyčná žena začala nevinnú slečnu bombardovať facebookovými správami na dennom poriadku. Nechýbali kruté vyhrážky či vymyslené obvinenia. Skutočné peklo sa však začalo krátko po tom, ako sa do prípadu zaplietla Zuzanina sestra Lucia, ktorá Jozefovu manželku kontaktovala. Hoci chcela mladšej sestre podať pomocnú ruku, spôsobila pravý opak. „Mala moje číslo, vedela, kde robím, čo robím. Zistila si informácie o synovi. Časom sa začala vyhrážať, že zabije malého. Že ho unesie zo škôlky, že ho uvidím celého modrého v bielej rakve,“ rozpráva staršia sestra o šokujúcej dohre svojho konania.

v siedmom nebi

„Keď si čítaš, že ona ti ho bude kruto mučiť, týrať a bude si to nakrúcať na video a ty si predstavíš, že tvoje dieťa leží s modrými perami v bielej truhle, prepadne ťa strašná bezmocnosť. Nikto ti s tým nevie pomôcť. A polícia mi povie, že ale ona sa nevyhrážala vám. Ona to napísala vašej sestre,“ opisuje zúfalá matka správy ako z hororu.

Situácia v živote dvoch nevinných sestier sa vyhrotila až natoľko, že sa po niekoľkých márnych pokusoch o vyriešenie incidentu rozhodli kontaktovať televíziu JOJ. Absolútne šokovaný Vilo Rozboril sa tak osobne vybral riešiť konflikt priamo za psychicky labilnou manželkou, pričom na tomto stretnutí údajne na povrch vyplávali nečakané zistenia. Viac o tomto príbehu sa dozviete v nedeľu večer v relácii V siedmom nebi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

vilo rozboril

Zdroj: TV JOJ, Joj.sk | Foto: Facebook/VsiedmomNebi, Joj.sk