Rodinný seriál Oteckovia je plný vtipných momentov, o ktoré sa vždy postarajú najmä fešní hlavní hrdinovia. Okrem toho, že svojim polovičkám častastokrát robia na čele vrásky, vedia ich aj mimoriadne prekvapiť či dojať.

Janko Koleník sa stal už neodmysliteľnou súčasťou seriálu Oteckovia, ktorý nám každý pracovný deň čaruje na tvárach úsmev. Uplynulá časť sa ale vďaka nemu niesla v duchu poriadnej romantiky!

oteckovia

Od momentu, ako sa v seriáli zjavili nové postavy Adam a Zuzana, ktorých stvárňujú herci, Janko Koleník a Kristína Vaculík, bolo jasné, že sa medzi dvojicou vyvinie láska. Ako sa ale neskôr ukázalo, Aďo bol, respektíve stále je do Zuzky zamilovaný už od doby, kedy ona začala randiť so svojím nebohým manželom – Adamovým najlepším kamarátom. Vo včerajšej časti sa však medzi holúbkami konečne prelomili ľady.

Keďže Zuzanina dcéra Beky rozšírila o mame vymyslenú fámu, že je ťažko chorá a umiera, Adam sa jej snaží čo najviac pomáhať a robiť život krajším. Po tom, čo ju vzal na túru, kde si dali vôbec svoj prvý bozk, pre ňu vo Vladovej pizzerke zorganizoval posedenie, kde sa chopil mikrofónu a odpáli jednu z najkrajších slovenských balád s názvom Láska od speváka Marcela Palondera.

Oteckovia

Všetci prítomní ostali poriadne dojatí, no potom prišiel nemilý šok, keď sa Zuzana dopočula, že ostatní o nej hovoria, že umiera – ako sa situácia ďalej vyvinie, sa dozvieme až v pondelok. Scénu s Jankovým precíteným spevom si však môžete pozrieť v priloženom videu, ktoré vás rozhodne dojme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/oteckovia, YouTube