Téma materstva je veľmi citlivá, a preto nie je úplne ideálne pýtať sa žien otázky týkajúce sa dieťaťa. Nikdy totiž nepoznáme pozadie, ktoré môže byť v niektorých prípadoch naozaj bolestivé. Na túto tému sa rozhodla prehovoriť a odkryť kus zo svojho vnútra slovenská fitnesska Zora Czoborová.

,,Možno som neprišla na túto zem preto, aby som porodila dieťa,“ vyjadrila sa pred pár mesiacmi pre magazín InStyle americká herečka Jennifer Aniston, ktorá bola dovtedy z každej strany pretriasaná kvôli tomu, že nie je matkou. Väčšina si totiž myslela, že za týmto faktom stojí jej kariéra. Seriálová Rachel sa tak pred celým svetom rozhodla uviesť veci na pravú mieru, a teda, že nikto nevidí za jej zavreté dvere a netuší, aké citlivé môžu byť pre ňu a pre jej partnera tieto témy – v súvislosti s dieťaťom si toho po zdravotnej a emočnej stránke prešla viac než dosť.

Podobné pocity, bohužiaľ, zažíva množstvo žien, ktorým nebolo dopriate mať vlastné bábätko. Jednou z nich je aj veľmi úspešná Slovenka Zora Czoborová, ktorá po nepríjemnej otázke od istého novinára nabrala odvahu a na tému materstva otvorene prehovorila.

,,Zvažovala som tento post… no možno pre niektoré z vás motivácia a moja i veľmi intímna odpoveď na netaktnú otázku od novinára… Či mám šťastný život, keďže nemám deti!!!,“ začala svoju úprimnú spoveď známa fitnesska. ,,Akože!?!? Bohužial, aj keď som detičky veľmi chcela a priznám sa, že sme sa o to s partnerom pokúšali aj pomocou lekárov, nebolo nám proste dopriate…,“ na rovinu priznala slovenská kráska.

,,A či som šťastná? Viete, okolo 40-tky to velmi bolelo. Hlavne nasledujúce roky, keď každý pokus zlyhal a napichané hormóny nielen s mojím telom, ale aj dušou robili riadne kotrmelce. Ale viete čo? Áno, deti sú požehnaním a najväčším darom. Ale viete, čo je najväčším šťastím v živote? Ak máte vedľa seba človeka, ktorý vás miluje, preskáče si všetko s vami aj vašimi stavmi, je vám oporou a dokáže vám, že váš spoločný život má pre neho najväčšiu hodnotu, aj keď, bohužiaľ, bez detičiek,“ napísala Zora, ktorá na záver pridala na nemiestnu otázku novinára jasnú odpoveď.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Takže, áno, pán novinár, som ŠŤASTNÁ! P.S. Prosím vás, tieto otázky si nechajte v zápisníčku,“ ukončila svoj dojímavý príspevok Zorka, po ktorom snáď niektorí ľudia konečne pochopia, že je niekedy lepšie zahryznúť si do jazyka.

Zdroj/Foto: Facebook/Zora Czoborová