Sima ide ako píla a čo je obdivuhodné, najviac práce okolo skladieb a videoklipov si snaží robiť ona sama. Táto multitalentovaná Trnavčanka však včera prekvapila novinkou s názvom Klasicky, ktorá je úplne iná než jej všetky doterajšie skladby, pričom o videoklipe to platí stonásobne.

Simona Hegerová vydala na konci minulého roka svoj druhý album Podla seba, z ktorého už uzrelo svetlo sveta niekoľko videoklipov. Keďže speváčka a raperka nie je talentovaná len v oblasti hudby, ale i strihu, šikovnými ručičkami si väčšinu svojich videí vyprodukovala sama. Inak tomu nie je ani pri Siminej horúcej novinke Klasicky, o ktorej prezradila, že ju nestála ani euro!

Sima

,,Už v minulom príspevku som vás “varovala” že klip k tejto veci nebude tak úplne normálny. Nápad na klip dostal @tomigajlo, keď objavil aplikáciu, ktorá ponúka všetky filtre, ktoré môžete vidieť v klipe. Väčšina ľudí si myslí, že natočiť klip VŽDY musí stáť VEĽA PEŇAZÍ… ja si myslím, že klip je v prvom rade o nápade. Tento klip nestál ANI EURO,“ prezradila dredatá Trnavčanka, ktorej k poriadne crazy videu postačil telefón a vlastná obývačka.

sima

Sympatická kráska však radšej všetkých ubezpečila, že určite nie je žgrloš, len je toho názoru, že nemusí každý klip vyzerať rovnako. ,,Baví ma občas si uletieť niekam, kde ma už pravdepodobne veľa ľudí prestáva chápať,“ dodala Sima, pričom za túto chytľavú novinku jej zložil poklonu aj raper Ego. ,,Go, Sima, Go,“ reagoval. A ako sa páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov! :)

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, YouTube