V roku 2010 sa Chloe Khan, známa tiež ako Chloe Victoria alebo Chloe Mafia, zúčastnila speváckej súťaže X Factor, kde si spravila akurát tak majestátnu hanbu. Jedny dvere sa jej síce zatvorili, no ďalšie sa otvorili – dnes je Chloe self-made milionárkou. Ako sa však za tak krátky čas dostala k toľkým peniazom? 

 

Trapas v X Factore

Prvýkrát sa Chloe zjavila na televíznych obrazovkách v 2010 v populárnej speváckej súťaži X Factor. Vtedy sa ako 19-ročná dievčina, ale zároveň aj matka, predstavila zahalená pod kilami make-upu, obrovskými umelými riasami a príčeskami. Sporo odetej Chloe sebavedomie nikdy nechýbalo – v jej očiach bola rodenou hviezdou! So svojím imidžom však na porotu neurobila práve najlepší prvý dojem. Situáciu ešte zhoršila, keď ako svoje najväčšie hobby uviedla vymetanie večierkov. Po tom, čo jej skeptickí porotcovia popriali veľa šťastia, zaspievala kultový song „Summertime“, no Simonovi to nestačilo.

Ako alternatívu si pripravila pieseň od Shakiry, s ktorou sa zakopala pod čiernu zem. Humorná však bola jej reakcia na nespokojné obecenstvo a odmietavú porotu – Chloe sa išla uprosíkať, aby ju pustili ďalej. Jedno treba dievčaťu uznať – ak si stanoví cieľ, nevzdá sa ho za nič na svete, aj keby to znamenalo verejné poníženie. Jej prosenie bolo dostatočne silné, aby jej porota dala to, čo chce. Bohužiaľ, Chloe to ďaleko nedotiahla a bola vyhodená pri najbližšej možnej príležitosti.

Pred kamery za každú cenu

Po tom, ako verejnosť pochovala jej kariéru speváčky, sa Chloe rozhodla divákov upútať inými prednosťami. Pozhadzovala to málo, čo na sebe mala a ukázala sa svetu v Evinom rúchu. Striptíz cez kameru začal prinášať ovocie – v 2016 jej zárobok presiahol 1 milión dolárov za rok! Celkom slušná cena útechy za neúspech v X Factore. Brunetka je dnes pravá biznis žena – stará sa o partičku dievčat, ktoré nasledujú jej web-kamerové šľapaje a profituje z ich zárobku. Jej mesačný príjem prerastá sumu 20-tisíc dolárov mesačne, a to nepočítame peniaze za YouTube a Instagram profil.

chloe nosí coco chanel

Život na vysokej nohe

Chloe dnes trávi väčšinu svojho času ako pravá arabská princezná – v 5* hoteloch v Dubaji. Jazdí na luxusných autách, oblieka sa do popredných svetových značiek a venuje sa svojmu koníčku – večierkom. Na svojom Instagrame uverejnila fotku, ako si to v Dubaji užíva s rapperom Tygom (foto nižšie) – ex Kylie Jenner. 

Stále jej však ostáva dosť času pracovať na svojej postave a dráždiť obecenstvo dokonalým telom. Hviezdička talentovej šou je dnes spokojná so svojím úspešným životom a na nezdar z X Factora si už ani len nespomenie. :)

súťažiaca z x factoru zbohatla

Video z castingu do šou X Factor si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Instagram, mirror.co.uk, YouTube | Foto: Instagram, Twitter