Každému sa z času na čas stane, že ho viac či menej zradí zdravie, a tak musí navštíviť lekára. Vtedy si väčšinou človek uvedomí, že zdravotníctvo na Slovensku je na zaplakanie a navyše nás problém vždy oberie o nemálo peňazí, a to napriek skutočnosti, že si do zdravotnej poisťovne platíme odvody.

Napriek tomu, že pri každej skúsenosti so slovenským zdravotníctvom sa nám otvára nožík vo vrecku, väčšina ľudí mlčí a so svojím problémom sa vysporadúva po svojom. Jedna mamička už ale v sebe hnev neudržala a rozhodla sa so skúsenosťou podeliť na facebookovej stránke Nekŕmte nás odpadom.

„Nedá mi nevyjadriť sa k tomu nášmu “krásnemu” slovenskému systému, to hovno, do ktorého sme sa dostali a budeme v ňom len hlbšie a hlbšie, pokiaľ len budeme skláňať hlavy ako sprosté ovce!!!!Platíme odvody do zdravotných poisťovní, aby vám lekárka v detskej ambulancii vyúčtovala 7,-€ za crp vyšetrenie, pretože ho poisťovňa neprepláca! Na pohotovosti si zaplatíte “vstupenku” v hodnote 2,-€, v nechutných priestoroch plných rôzne chorých detí (nevyjadrujem sa k toaletám, ktoré sú horšie ako podchody na trnavskom kedysi..), si počkáte tak 2 – 3 hodiny, a musíte si sledovat lístočky “do tomboly”, aby ste vedeli koľkatý v poradí ste, aby vás v tom chaose a nervozite niekto nepredbehol a nevznikla bitka, od čoho tam zrejme sedí aj stará pani z SBS služby, ktorá by ani ruku nedokázala zdvihnúť v prípade nejakého problému….,“ znejú nahnevané slová odvážnej ženy, pričom celé jej vyjadrenie si môžete prečítať v priloženom obrázku. Predpokladáme, že sa v jej skúsenosti nájde mnoho z vás rovnako ako viac než 1000 užívateľov Facebooku, ktorí jej príspeovk zdieľali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdro/Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom