Slovenská speváčka a herečka Mamba Dasha je už v netrpezlivom očakávaní svojho prvého bábätka, ktoré by sa malo dostať na svet už čoskoro. Keďže kráska na Instagrame publikuje i fotky s bruškom obohatené o vlastné skúsenosti či rady pre tehuľky, často dostáva od fanúšikov rôzne otázky. Nie všetky sú však príjemné.

Vždy vysmiatu a dobre naladenú Mambu rozčúlil fanúšik správou týkajúcou sa jej tehotenstva. O čo konkrétne išlo, sme už zachytiť nestihli, keďže sa s touto informáciou Dasha podelila prostredníctvom Insta Stories – tie vydržia na sociálnej sieti len 24 hodín. Správa však už bola zrejme za hranicou taktnosti.

Mamba Dasha

Odtiaľ, potiaľ

„Takže čo budem chcieť, to zverejním, poradím… ale treba rozumne zvážiť, čo už je za hranicou súkromia, intimity…,“ napísala tehuľka na sociálnu sieť. Následne však známa kráska začala dostávať správy od fanúšičiek s podobnými skúsenosťami. Dievčatá sa Mambe neváhali zdôveriť so svojimi vlastnými príbehmi, v ktorých poukazovali na to, že niektorí ľudia sú niekedy naozaj mimo.

Mamba Dasha

Príbehy, ktoré rozosmejú, ale i nahnevajú

Ak ste práve v očakávaní alebo už máte pôrod za sebou, možno ste aj vy prišli do kontaktu s otázkami – čo to bude, kedy to bude, ako sa to bude volať a pod., pričom sa vás na tieto intímnosti pýtajú cudzí ľudia, ktorých to absolútne nemá prečo zaujímať. To však nie je ani zďaleka všetko, čo prišlo Mambe od mamičiek do inboxu. Na nasledujúcich príhodách sa zasmejete a pohoršíte zároveň. Máte nejakú podobnú skúsenosť i vy? Neváhajte nám ju napísať do komentu pod tento článok na FB.

Zdroj/Foto: Instagram