Málokto by zrejme čakal, že televízna púť známej markizáckej krásky sa po necelom roku náhle skončí. Pôvabnú tmavovlásku, ktorá divákov zaujala najmä výrazným líčením či odvážnymi ouftitmi, už na obrazovkách zrejme dlho vídať nebudeme.

Reč je o reportérke Televíznych novín Silvii Juříkovej – tá približne pred rokom spravodajstvo oživila nápaditým zjavom, na aký sme dovtedy v správach veľmi zvyknutí neboli. Napriek tomu, že sa jej príchod pred kamery v relácii tohto druhu spočiatku s veľkým pochopením u divákov nestretol, Sisa sa zaradila medzi právoplatných členov tímu modro-žltej televízie.

Silvia Jurikova

Najnovšie sa však zdá, že redaktorka s očarujúcou tváričkou v telke končí. Podľa informácií portálu Pluska.sk mala kráska nečakane dostať padáka, pričom pravé dôvody vyhadzovu doposiaľ objasnené nie sú.

Niektorí kolegovia sa údajne domnievajú, že veľkú rolu mala zohrať slabá pracovná vyťaženosť reportérky, čo ale oficiálne potvrdené nie je. Samotná Silvia je vo vyjadreniach totiž opatrná. „K tomu by som sa zatiaľ nevyjadrovala, lebo ešte to nie je jasné,“ redaktorka nateraz uzavrela tému prekvapivého odchodu z Markízy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

Silvia Jurikova

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/silvia_jurikova