Minh Nguyen Anh sa na Farme 14 preslávil najmä svojou prostorekosťou. Uštipačné poznámky a dávka nezodpovednosti počas uplynulého týždňa priniesli mladého farmára k nepríjemnému trestu, pričom nával povinností vyústil do drámy, na akú sme pri ňom už takmer zvyknutí.

Minh sa po príchode hospodára Martina stretol s ostrou kritikou. Dôvôdom bol fakt, že ovce pod jeho dohľadom skonzumovali farbu na drevo, čím výrazne ohrozil ich bezpečie. Tento počin hospodár potrestal miernym spôsobom, a to tak, že mladý manikér musel oprať svojim súperom špinavé prádlo.

Kontroverzný študent operného spevu sa krátko nato stal opäť stredobodom pozornosti v momente, keď si po ďalšom príchode hospodára zbalil svoje osobné veci. „Ja sa zbalím a proste neviem, no. Zbalím sa,“ kričal v amoku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Ja to tu nepotrebujem, chápeš? Ja mám svoje priority, nepotrebujem sa tu hrať na niečo,“ Minh pokračoval v rozbehnutej dráme, zatiaľ čo ťahal svoj kufor von zo spoločnej spálne. To, či napokon skutočne opustil i priestory natáčania, sa diváci dozvedia v nasledujúcej epizóde.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk