Československá modelka Simona Krainová sa vo svojom ,,fachu“ považuje za modelingovú špičku. Aj napriek tomu, že má dvojnásobná mamička 44 rokov, postavu by jej mohla závidieť nejedna tínedžerka. Nie je preto ničím zvláštnym, že býva mnohokrát ozdobou večierkov či tvárou módnych prehliadok. Na jednej z nich sa však stalo niečo, s čím absolútne nepočítala a veľmi ju to vystrašilo.

Simona sa mala stať hlavnou tvárou Fashion Weekendu v Ostrave, pričom sa v súvislosti s touto akciou pravidelne objavovala na sociálnej sieti či plagátoch po celom Česku. Udalosti sa nakoniec, žiaľ, nemohla zúčastniť, keďže na vystúpení v Brne priamo na pódiu skolabovala. Zaskočení zostali aj moderátori Leoš Mareš a herec Ondřej Sokol, ktorí jej spoločne s privolanými lekármi pomohli prejsť do zákulisia.

Jej zdravotný stav sa však zdravotníkom natoľko nepáčil, že jej odporučili CT vyšetrenie a pichli jej kalciovú injekciu ako tzv. ,,rýchlu pomoc“. Po pár minútach sa ako tak pozviechala a stále mala v pláne odísť do Ostravy, kde mala zahviezdiť na módnej prehliadke. Nakoniec musel zasiahnuť lekár, ktorý jej ďalšie pracovné aktivity kategoricky zakázal, pričom odcestovala späť domov do Prahy s nariadením odpočívať.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Facebook, Instagram