Tak tá sa teda nezdá! Hoci od jej účasti v úspešnej šou Česko Slovensko hľadá SuperStar uplynulo už zopár rokov, stále sa nevzdáva a na svojej postupne rozbiehajúcej sa kariére poctivo pracuje. Najnovšie si pre svojich fanúšikov pripravila úplne nový videoklip, na ktorý speváčka už teraz láka na svojom Instagrame, a to žhavými fotografiami priamo z nakrúcania.

Reč je o 23-ročnej Markéte Konvičkovej, ktorá o priazeň esemeskujúcich divákov speváckej šou bojovala ešte v roku 2009, vtedy ešte ako pätnásťročná. Jej parťákom vo finálovej zostave bol aj dnes už porotca tej istej súťaže Ben Cristovao, no z celkového víťazstva sa nakoniec tešil Martin Chodúr, ktorému zdarne šliapal na päty Miro Šmajda. Zostava tohto ročníka bola naozaj mimoriadne silná, veď na hudobnom poli okrem týchto finalistov dokázali preraziť aj ďalší účastníci, ako Monika Bagárová, Thomas Puskailer, Leona Šenková či Ján Bendig.

Každý z nich si ide svojou cestou a mladá speváčka sa tento raz rozhodla dať zo seba všetko, a to doslova! A to aj napriek tomu, že v súťaži skôr pôsobila utiahnutým dojmom, no deväť rokov urobilo zrejme svoje. Na horúcich snímkach z aktuálneho počinu nadanej hudobníčky pózuje totiž hore bez a objíma sa pri tom s chlapom, a nie hocijakým! Do nového klipu totiž vyzliekla aj svojho partnera!

Markéta Konvičková

Markéta Konvičková sa vyzliekla vo svojom novom videoklipe

S priateľom…

Odvážne fotky Markéty z natáčania nového klipu si môžete pozrieť >>>TU<<<>>>TU<<<

Foto: Instagram/Markéta Konvičková