Modelka Andrea Verešová o priaznivcov rozhodne núdzu nemá. Na sociálnych sieťach ju sleduje viac ako 240 tisíc ľudí, čo predstavuje skutočne veľmi silnú základňu fanúšikov. Obdivovatelia nežnej krásky sa tak vždy tešia na to, kedy uvidia nejakú zaujímavú momentku z jej súkromia – a najnovšie sa dočkali nádherného prekvapenia.

Ku koncu roka mávame mnohí tendenciu bilancovať a spomínať na rôzne zážitky z minulosti. Počas najkrajších sviatkov sa tak ľudia častokrát prejavujú omnoho emotívnejšie ako v priebehu roka. Výnimkou nie je ani očarujúca Andrea Verešová, ktorá sa v najnovších príspevkoch poriadne rozcítila, pričom dojala i ohúrila mnohých ľudí.

Andrea Veresova

Na sklonku roka sa bývalá Misska rozhodla, že pár vrúcnych slov venuje aj svojej drahej polovičke. S milovaným manželom Danielom Volopichom si dokonca spoločne zapózovali pred objektívom profesionálneho fotografa, pričom z toho vzniklo naozaj jedinečné umelecké dielo.

Nádhernú snímku nabitú horúcou vášňou a dychberúcou emóciou doplnila Andrea o prekrásne vyznanie lásky adresované dlhoročnému partnerovi. „Láska znamená zdielať svet s niekým ďalším – svoj život, svoje radosti i starosti. Vášeň je reakciou na lásku a láska je odpoveďou na všetko. Ďakujem, že ťa mám,“ znie dojímavý komentár pôvabnej modelky. Profesionálna snímka si v priebehu pár hodín získala už tisíce lajkov a tiež množstvo obdivných komentárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Veresova Volopich

Zdroj/Foto: Instagram/Andreaveresovaofficial