Rok 2018 ovládol filmový megahit s Lady Gaga a Bradleym Cooperom A Star is Born, v slovenskom preklade Zrodila sa hviezda, pričom jeho titulná skladba Shallow navodila slzy do očí asi každej citlivejšej duši. Za srdce chytila aj finalistu súťaže Hlas Československa, ktorý z nej spravil takú cover, že z nej spadnete na zadok.

Spomínate si na Martina Cisára? Tento mladý muž bojoval pod krídlami Majka Spirita o priazeň divákov v speváckej súťaži Hlas Československo, v ktorej v roku 2014 získal krásne tretie miesto. Jeho hlas by však pokojne mohol siahnuť i na najvyšší stupienok, sympatického Trnavčana totiž pán boh obdaril takým zamatovým zlatom v hrdle, aké sa vidí a počuje u málokoho.

Martin Cisar

Martin sa prednedávnom spojil s českou speváckou hviezdičkou z Česka Eliškou, aby spolu prespievali nádhernú baladu Shallow od Lady Gaga a Bradlieho Coopera. Napriek tomu, že sa o coververziu tejto skladby pokúšalo mnoho interpretov, vrátane Celeste Buckingham, Maťovi a Eliške patrí v tomto smere rozhodne zlatá mediala. Škoda slov, toto skrátka musíte počuť!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/cisarmartin, YouTube