V poslednej dobe sa speváčka Katarína Knechtová v médiách objavuje v súvislosti so svojím kontroverzným (ne)vzťahom s mladým Petrom Borkovcom. Teraz konečne prišiel čas, kedy na seba upriamila pozornosť tým, čo jej ide najlepšie – hudbou. Katka totiž vydala nádhernú vianočnú novinku!

Milióóóny přání je názov skladby, ktorú už možno poznáte aj z jednej nemenovanej televíznej reklamy. V hlavnej úlohe v nej zohrali rolu slovenská speváčka Katka Knechtová a česká legendárna skupina Chinaski.

Knechtova

Pred pár hodinami sme sa dočkali už aj oficiálneho videoklipu, ktorý je celý zasadený do vianočnej atmosféry, pričom pre oboch interpretov ide o prvý vianočný song vôbec. „Ja som doteraz všetky sezónne pesničky bojkotovala, toto je môj úplne prvý vianočný singel a som rada, že to tak pekne vyšlo,“ prezradila Katka. „Takýto singel bol vždy veľký sen nášho tragicky zosnulého bubeníka Pavla Grohmana, ktorý túžil dať dohromady nejakú vianočnú pecku. Tak mu po desiatich rokoch toto prianie konečne splníme,“ doplnil ju spevák Michal Malátny.

Napriek tomu, že sa obe strany doposiaľ k vianočným songom nemali, výsledok stojí skutočne za to. Mimochodom, diva z Prešova je v klipe doslova nádherná!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube