Raper Kali si leto užíva plnými dúškami, po prvýkrát už i v spoločnosti svojej dcérky Nelky. Popritom však stíha tešiť aj fanúšikov, ktorí sa pred malou chvíľou dočkali dlhšie avizovanej skladby Letový režim, mapujúcej hudobníkove posledné životné obdobie.

Od polky februára sa jeden z najúspešnejších slovenských hudobníkov pýši statusom hrdého otecka, čo Kali najnovšie pretavil aj do skladby s názvom Letový režim. Jej text je síce veľmi jednoduchý, no za to viac než veľavravný – opisuje, ako sa raperovi po narodení krásnej Nelky zmenil život, hodnoty a celkové vnímanie sveta.

Kali

Namiesto veľkého štábu rodina a priatelia

O hudbu nádhernej a emotívnej novinky sa postaral Peter Pann, o zvuk Marek Šurin a videoklip Arogant. ,,Klip proste zachytáva to, čo žijem, snažím sa tráviť čo najviac času so svojou rodinou a blízkymi. Preto som tentokrát nezvolil produkciu, ktorá má veľký štáb, ale Aroganta, ktorý bol na mieste natáčania tak, že o ňom ani nikto nevedel. Je to človek, ktorého už tak isto radím medzi svojich. Takže pohodové točenie nič nenarúšalo,“ Kali nám poskytol exkluzívne informácie o videoklipe.

Vo videu, ktoré sa nakrúcalo na chate v Martine, tak možno vidieť raperu priateľku Alicu, dcérku Nelku a taktiež jeho dobrých priateľov. ,,Keďže som chcel spojiť príjemné s užitočným, pozval som blízkych, ktorí mohli a mali čas, na grilovačku aj so svojimi polovičkami a deťmi,“ doplnil na margo vizuálu, plného momentov doslova dýchajúcich úžasnou rodinnou harmóniou.

Kali

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram/dezertkalimusic, YouTube