Kali je aktuálne na výslní nielen čo sa týka kariéry, ale aj svojho životného šťastia. Minulý štrvtok sa mu totiž narodila prvorodená dcérka, ktorej dali s priateľkou Alicou meno Nela. Dievčatá sú už konečne doma a hrdý tatino sa na Instagrame pochválil krásnym záberom.

Jeden z najúspešnejších slovenských raperov a aktuálny porotca speváckej šou The Voice Československo je takmer týždeň hrdým ocinom. Už predtým, než Nelka prišla na svet, bolo všetkým jasné, že sa z Kaliho stane super tatko, ktorý sa bude o malú princezničku starať rovnako príkladne ako o svoju priateľku.

Kali

Ako pred pár dňami Kali v rozhovore pre TV Markíza prezradil, pôrod jeho prvorodenej dcérky prebehol bez komplikácií, pričom po celý čas bol prítomný aj samotný raper, ktorý sa snažil svoju milovanú upokojovať.

Oddnes sú už raperove dievčatá pekne doma, odkiaľ sa čerstvý tatko pochválil nádhernou fotkou. Hoci už i v prvý Nelkin deň fanúšikov šokoval dojímavým záberom mladej rodinky, pred malou chvíľou pridal ďalšiu srdcia roztápajúcu snímku. Najmä dievčatá sa zrejme na drsného potetovaného modroočka, ktorý objíma malú bábiku, nebudú vedieť vynadívať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali


Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic