Tenistka Dominika Cibulková sa zaradila medzi ženy, ktoré preferujú predvádzanie sa v luxusných a hriešne drahých veciach. O tom, že jej počínanie leží mnohým v žalúdku, svedčí aj nedávna reakcia speváka Roba Pappa na adresu známej Slovenky. Jeho drsná urážka však nenechala chladnou ani Cibulkovej mamu, ktorá sa rozhodla odbiť speváka jedinou vetou.

Obľúbený hudobník známej milovníčke honosných kožuchov venoval pomerne tvrdé slová. Prostredníctvom statusu na sociálnej sieti totiž Dominiku označil za osobu, ktorá bola vychovaná k bezcitnosti, pričom nezabudol podotknúť, že ju vlastne len ľutuje. Robo Papp však krátko po medializácii svojho skutku status z profilu nečakane stiahol. Viac o tejto kauze si môžete prečítať —TU—

robo papp

Hoci sa vyjadrenie sympatického speváka už na jeho internetovom profile oficiálne nenachádza, kritika slávnej tenistky sa do povedomia širokej verejnosti dostať stihla. Po zverejnení neľútostnej reakcie ohľadne Cibulkovej večného pretŕčania sa v prepychových kožuchoch sa ozvala jedna z najbližších osôb špičkovej športovkyne – jej vlastná mama.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

cibulkova

Tá si, samozrejme, svoju dcéru bez váhania zastala a spevákov útok odbila jedinou vetou. „Som pyšná na to, ako som vychovala moju Dominiku,“ uviedla Katarína Cibulková na sociálnej sieti, čím dala Slovákom jasne najavo, že si za rozhodnutiami vlastného dieťaťa stojí.

cibulkova
Status Kataríny Cibulkovej o dcére Dominike

Zdroj: Hlavnespravy.sk | Foto: Instagram/robopapp_official, katarina_cibulkova